Tato stránka používá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získávání statistik návštěvnosti webu. Více informací.

Způsob platby a dopravy

Dodací a platební podmínky

Informativní dostupnost zboží s termínem jeho doručení je uvedena v popisu zboží na internetové stránce elektronického obchodu www.WEBmoda.sk. Tyto informace jsou však informativní a mohou se měnit. Zboží doručujeme do 1-3 pracovních dnů (dle vybraného druhu dopravy) od expedování zásilky. V okamžiku expedování zásilky jsou vám na email doručeny informace o dodání. Zboží odesíláme prostřednictvím kurýrní společnosti In Time  s.r.o. i prostřednictvím pošty a také zásilkovým výdejem prostřednictvím Zásilkovna v 170 výdejních bodů po celej ČR záleží od druhu platby a volby zákazníka.

Doprava:

Doručení Zásilkovna

  • objednávka do 1000 Kč: poštovné 69 Kč
  • objednávka nad 1000 Kč /včetně/: poštovné 0 Kč

Doručení kurýrem

  • objednávka do 2500 Kč: poštovné 99 Kč
  • objednávka nad 2500 Kč / včetně /: poštovné 0 Kč

Platba:

  • Bankovní převod - 0 Kč - zboží si objednáte a my vám zašleme naše číslo účtu a variabilní symbol. Čili zboží nejdříve zaplatíte převodem na náš účet a my po přijetí platby zasíláme balík k vám a informujeme vás o jeho odeslání. V případě úhrady prostřednictvím bankovního převodu, prosíme platbu realizovat do 3 pracovních dnů. Při platbě převodem se zboží odesílá až po Vaší úhradě.
  • Dobírka - 30 Kč - Zboží si objednáte, ale zaplatíte až když dostanete balík. V tomto případě si účtujeme poplatek dle výšky objednávky.

Prodávající si vyhrazuje právo, že v případě kdy si zákazník objednané zboží formou dobírky nepřevezme, při další objednávce od zákazníka na dobírku může požadovat nejprve úhradu předem převodem na účet a následně zaslání zboží zákazníkovi.